Сертифікати

Я періодично проходжу платні та безкоштовні цікаві мені курси. Якщо вони видають сертифікати чи свідчення, то я їх розміщую. Роблю я це не для галочки, щоб покрасуватися. А тому, що впевнений – вчитися не можна припинити. Мозок потрібно постійно тренувати та прокачувати.

Ну так звичайно! Ще щоб покрасуватися))))

У міру проходження я оновлюватиму галерею.

Сертифікат "Certificate New start in SEO&linkbuilding. Free" від Boosta academy

Коли побачив цей курс, вирішив, що це те, що мені потрібно. І ось з яких причин:

  1. Освіжити знання.
  2. Почути щось нове.
  3. Було дуже важливо мати щось у моменті, те, що висмикує з реальності. Поясню – треба було мати відчуття, що треба щось зробити – подивитися урок, пройти тест. Хоч курс і запису, але рекомендований графік занять допомагав і дисциплінував.

У мене солідний досвід у SEO, але нового виявилося чимало. Я ніколи не працював на захід і завжди уникав цього. І якби не війна, то, можливо, уникав би й далі. Але тепер я орієнтуюсь у питанні та хочу вірити, що теоретично я можу працювати «на захід». Залишилося напрацювати практику та підтягнути англійську.

Сміливо рекомендую всім, хто хоче зрозуміти, хто такий SEO фахівець і що він робить. Щоб освоїти професію, цього курсу буде мало. Та й будь-якого іншого теж. Адже тут потрібна практика. Дуже багато практики.

Посилання на курс: https://academy.boosta.biz/

Сертифікат "Google Таблиці для бизнесу"

Без Google таблиць не обходитися жоден сеошник. Я до цього непогано знав і використав Google таблиці, але як кажуть “немає межі досконалості”.

Більшість процесів (звіти, статистка із закуплених посилань, ТЗ для копірайтера, аудити, порівняння тощо) я веду саме в Google таблицях. Це дуже зручно.

Сертифікати Serpstat

Улюблений багатьма сеошниками сервіс Serpstat має свою академію з безкоштовними курсами з маркетингу та просування. Я користуюся даним сервісом вже багато років і ось недавно вирішив пройти усі їхні курси.

Я рекомендую Serpstat

До речі, я рекомендую сервіс Serpstat. Там багато корисного як для SEO фахівців, так і для PPC та маркетологів. Нижче посилання-банер на продукт:

Serpstat

Сертифікат про проходження курсів з SEO

Я займаюся SEO просуванням з 2015 року. Все моє навчання проходило на практиці та в “бойових” умовах. Але у 2019 році я вирішив освіжити зайняття та пройти курс у одного шанованого фахівця Андрія Буйлова.

Його онлайн курс називатися “Самостійне просування сайтів “без води” і це дійсно так. Тільки потрібна та корисна інформація. Рекомендую. Є одна особливість, Андрій з Росії і курс у нього більше заточений на просування під Яндекс. Але всі мої питання про наш рідний Гугл були почуті та відповіді отримані.

Сертифікати про проходження курсів від Google

Працюючи щодня з пошуковою системою Google і не пройти курси від неї, я вважаю поганим тоном.

До речі, восени 2021 року потрібно буде поновити сертифікати.

Сертифікат зі скорочення

Даний диплом ні як не відноситься до сео просування та оптимізації сайтів, але він із розряду “софт скілс”. Тобто навичок, які на пряму не відносяться до основної роботи, але можуть опосередковано вплинути на неї. Так підвищення швидкості читання допомагає мені засвоювати більше інформації за той самий час, що підвищує мої професійні якості.

Сертифікат от CYBERMARKETING

Прослухав вебінари:

  • Інструкція асесорів Google російською від А до Я
  • Чек-листи для різних типів YMYL-сторінок

від крутого спеціаліста Олександра Чепукайтіса, керівника digital-агентства Ant-team.ru. І

  • Будуємо стратегію: як просуватися в Інстаграмі 2021 року

Від Валерії Смоліної, керівника відділу SMM агенції 1PS.RU.

SMM не мій коник (SEO FOREVER 🤘), але так як я веду кілька своїх облікових записів в Instagram, то доводиться бути в курсі оновлень.

Самі вебінари проходили на платформі cybermarketing, і вони дали сертифікати. Дрібниця, а приємно😊.